نماد سایت پایگاه خبری هفت گرد

سینماهای «شهرداری تهران» هم به طرح کاهش قیمت بلیت پیوست

مجید اکبرشاهی مدیرعامل مؤسسه تصویر شهر از اجرای طرح کاهش قیمت بلیت در سینماهای مؤسسه تصویر شهر از اول تابستان خبر داد.

به گزارش هفت‎‌گرد، به نقل از روابط عمومی مؤسسه تصویر شهر، مجید اکبرشاهی مدیرعامل این موسسه با اعلام اجرای طرح تابستانه در سینماهای شهرداری تهران گفت: پس از تجربه موفقی که در فروش بالای فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» با اجرای طرح نیم بها بلیت در روز میلاد حضرت امام رضا (ع) داشتیم، تصمیم گرفتیم که تمهیداتی برای جذب مخاطب بیشتر در سینماهای زیرمجموعه در نظر بگیریم.

وی افزود: از آنجایی که سینماهای مؤسسه تصویر شهر زیر مجموعه شهرداری تهران است و تأمین رفاه و آسایش شهروندان از اصلی ترین وظایف این نهاد است، بر آن شدیم که در برخی روزها و ساعات بها بلیت را در سینماها کاهش دهیم.

اکبرشاهی درباره جزئیات بیشتر این طرح و قیمت بلیت سینماهای زیرمجموعه تشریح کرد: سه روز ابتدای هفته (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) بلیت در پردیس های سینمایی «ملت»، «تماشا» و «راگا» تا ساعت 19 به صورت نیم بها و از ساعت 19 به بعد برای تمامی فیلم‌ها در پردیس ملت از 45 هزارتومان به 35 هزار تومان و در پردیس های راگا و تماشا از 35 هزار تومان به 25 هزار تومان کاهش می‌یابد.

او همچنین در ادامه گفت: این طرح از ابتدای تابستان، تیرماه 1401 در سینماهای زیرمجموعه اجرا می‌شود و در دیگر روزهای هفته نیز طبق روال گذشته بها بلیت در روزهای سه شنبه به صورت کامل نیم بها و سه روز پایانی هفته (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) به صورت تمام بها برای شهروندان ارائه می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه تصویر شهر تصریح کرد: ما از ابتدای سال جاری نیز با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم تصمیم گرفتیم که قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه 11 شهرداری تهران که از سینماهای زیرمجموعه این ؤوسسه است را افزایش ندهیم و این سینما همانند سال گذشته در تمام ایام هفته بلیت را با بها 15 هزار تومان به مخاطبان ارائه می‌دهد.

مجید اکبرشاهی در پایان اظهار امیدواری کرد که با اجرای این طرح استقبال مخاطبان از فیلم‌ها افزایش داشته باشد و رونق به سالن‌های سینما بازگردد.

لازم به یادآوری است که پردیس سینما گالری ملت واقع در بزرگراه نیایش، جنب بوستان ملت با 12 سالن نمایش، پردیس سینمایی راگا در منطقه شهر ری و تماشا در منطقه یافت آباد هر کدام با 3 سالن نمایش و رازی در میدان گمرک با 2 سالن نمایش میزبان شهروندان و مخاطبان سینماست.

علاقمندان می‌توانند برای دیدن برنامه نمایش فیلم‌ها و رزرو بلیت در سینماهای یاد شده به سامانه‌های آنلاین بلیت فروشی سینماتیکت، گیشه 7 و ایران تیک مراجعه کنند.

خروج از نسخه موبایل