نماد سایت پایگاه خبری هفت گرد

مسئولان بخش‌های بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون معرفی شدند

رییس بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی احکامی جداگانه مسئولان بخش‌های مختلف این رویداد فرهنگی را معرفی کرد.

به گزارش هفت گرد، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری در این احکام به توانمندی و تجارت ارزشمند این افراد در جشنواره‌های متعدد اشاره و به عنوان مسئول بخش‌های مختلف بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون منصوب کرده است.

محمود مروج در ادامه این احکام اظهار امیدواری کرده است که با توکل به خداوند متعال و استفاده از تجربیات، توانمندی و تعامل با دبیر بیست‌وچهارمین جشنواره در چارچوب وظایف محوله موفق باشند.

بر همین اساس، الهام دارابی به عنوان مسئول دبیرخانه و مسئول بخش ملی، آیینی‌سنتی و زبان اشاره، علیرضا آقایی به عنوان مسئول بخش پادکست، حسین تولایی به عنوان مسئول بخش علمی، کیان جوادی به عنوان مسئول بخش روابط عمومی، صادق کیانی‌مقدم به عنوان مسئول بخش ۹۰ ثانیه، وحید خسروی به عنوان مسئول بخش قصه‌گویی برگزیدگان (غیررقابتی)، سعید فرزام به عنوان مسئول بخش مالی، لیلا مجیدی به عنوان مسئول بخش حراست، سمیرا خانزادی به عنوان مسئول بخش مستندسازی و محسن بهمن‌آبادی به عنوان بخش انفورماتیک معرفی شدند.

یادآوری می‌شود این احکام در نشست شورای سیاست‌گذاری بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی که روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون با حضور مسئولان کمیته‌های جشنواره برگزار شد، از سوی محمد گودرزی‌دهریزی دبیر این دوره از جشنواره در اختیار مسئولان بخش‌های مختلف قرار گرفت.

خروج از نسخه موبایل