نماد سایت پایگاه خبری هفت گرد

توانمندی‌های فناورانه در رویداد ملی حمل‌ونقل هوشمند دانش‌بنیان

اولین دوره رویداد ملی حمل‌ونقل هوشمند دانش‌بنیان با هدف معرفی توانمندی‌های فناورانه، ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش هفتگرد، در این رویداد که با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود، شرکت‌ها و محققان در زمینه‌ حمل و نقل، فناوری و دانش‌بنیان، محصولات و راهکارهای خود را به نمایش می‌گذارند.

وسایل نقلیه نوین و پاک (وسایل جانبی، زیرساخت و …)، محیط زیست، کاهش آلودگی و بالابردن بازده مصرف انرژی، سامانه‌های هوشمند مدیریت تردد و ایمنی، تولید تجهیزات ترافیکی و قطعات ناوگان و تجهیزات قطار شهری (مترو) از مهم‌ترین محورهای این رویداد محسوب می‌شود.

هدف اصلی این نمایشگاه، معرفی و ارائه‌ آخرین دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان در زمینه حمل‌ونقل به منظور حل مشکلات ترافیک و آلودگی هوای شهرهای بزرگ است.

این رویداد فرصتی مناسب برای دانشجویان، محققان و علاقه‌مندان به حوزه‌ حمل‌ونقل است تا با شرکت‌ها و محققان برجسته در این زمینه، ارتباط برقرار کنند و با آخرین تکنولوژی‌ها و راهکارهای دانش‌بنیان آشنا شوند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://sat.isti.ir/ مراجعه کنند.

خروج از نسخه موبایل