نماد سایت پایگاه خبری هفت گرد

گردهمایی دانش‌بنیان‌های محیط‌زیستی

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط‌زیست از برگزاری اولین همایش محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها خبر داد.

به گزارش هفت‌گرد از اداره روابط عمومی سازمان حفاظت محیط‌زیست؛ نورالله مرادی از برگزاری اولین همایش ” محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها” خبر داد و گفت: در راستای تحقق شعار سال و به‌منظور تحقق اهداف سازمان در حفظ محیط‌زیست با رویکرد بهره‌گیری از توان دانش‌بنیان، این سازمان فردا اقدام به برگزاری اولین همایش ” محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها”  در سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست در سطح ملی با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد شد. 
دبیر شورای راهبری پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست با تأکید بر اهمیت امر پژوهش و توجه  در حوزه دانش‌بنیان افزود: در این خصوص 430 شرکت دانش‌بنیان از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مراکز رشد و پردیس‌های علم و فناوری دانشگاه‌ها که در حوزه‌های مختلف مرتبط با محیط‌زیست فعالیت داشته‌اند شناسایی‌شده و اهداف سازمان در برگزاری همایش برای آن‌ها تبیین و تشریح شد.
وی در ادامه تصریح کرد: 230 شرکت دانش‌بنیان برای حضور در همایش اعلام آمادگی کرده و در این همایش حضور خواهند داشت.
مرادی در ادامه افزود: به لحاظ جایگاه فرا بخشی و حکمرانی سازمان حفاظت محیط‌زیست، معاونت‌های پژوهش و فناوری دستگاه‌های اجرایی مرتبط و شهرداری تهران نیز در همایش حضور خواهند داشت.
دبیر شورای راهبردی پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست در خصوص برگزاری نمایشگاه جانبی این همایش اظهار کرد: در حاشیه برگزاری این همایش ، نمایشگاه جنبی با حضور تعدادی از شرکت دانش‌بنیان منتخب برای معرفی محصولات و فعالیت‌ها برگزار خواهد شد . همچنین در این همایش دو شرکت دانش‌بنیان و نوآور منتخب به  ارائه فعالیت‌های دانش‌بنیان خود و تأثیرات آن بر محیط‌زیست بحث و تبادل‌نظر خواهند داشت.
گفتنی است؛ در پایان این همایش پنل تخصصی سازمان با شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

خروج از نسخه موبایل