آخرین اخبارمحیط زیست

گردهمایی دانش‌بنیان‌های محیط‌زیستی

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط‌زیست از برگزاری اولین همایش محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها خبر داد.

به گزارش هفت‌گرد از اداره روابط عمومی سازمان حفاظت محیط‌زیست؛ نورالله مرادی از برگزاری اولین همایش ” محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها” خبر داد و گفت: در راستای تحقق شعار سال و به‌منظور تحقق اهداف سازمان در حفظ محیط‌زیست با رویکرد بهره‌گیری از توان دانش‌بنیان، این سازمان فردا اقدام به برگزاری اولین همایش ” محیط‌زیست و تولیدات دانش‌بنیان، نیازها و فرصت‌ها”  در سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست در سطح ملی با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد شد. 
دبیر شورای راهبری پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست با تأکید بر اهمیت امر پژوهش و توجه  در حوزه دانش‌بنیان افزود: در این خصوص 430 شرکت دانش‌بنیان از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مراکز رشد و پردیس‌های علم و فناوری دانشگاه‌ها که در حوزه‌های مختلف مرتبط با محیط‌زیست فعالیت داشته‌اند شناسایی‌شده و اهداف سازمان در برگزاری همایش برای آن‌ها تبیین و تشریح شد.
وی در ادامه تصریح کرد: 230 شرکت دانش‌بنیان برای حضور در همایش اعلام آمادگی کرده و در این همایش حضور خواهند داشت.
مرادی در ادامه افزود: به لحاظ جایگاه فرا بخشی و حکمرانی سازمان حفاظت محیط‌زیست، معاونت‌های پژوهش و فناوری دستگاه‌های اجرایی مرتبط و شهرداری تهران نیز در همایش حضور خواهند داشت.
دبیر شورای راهبردی پژوهش و فناوری سازمان حفاظت محیط‌زیست در خصوص برگزاری نمایشگاه جانبی این همایش اظهار کرد: در حاشیه برگزاری این همایش ، نمایشگاه جنبی با حضور تعدادی از شرکت دانش‌بنیان منتخب برای معرفی محصولات و فعالیت‌ها برگزار خواهد شد . همچنین در این همایش دو شرکت دانش‌بنیان و نوآور منتخب به  ارائه فعالیت‌های دانش‌بنیان خود و تأثیرات آن بر محیط‌زیست بحث و تبادل‌نظر خواهند داشت.
گفتنی است؛ در پایان این همایش پنل تخصصی سازمان با شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا