آخرین اخبارتئاترفرهنگی

سامانه صدور پروانه اجرای نمایش آغاز به‌کار کرد

«سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» از ۴ تیر ۱۴۰۱ با هدف تسریع و دقت در امور نمایشی، مجدد راه اندازی شد.

به گزارش هفت‌گرد، در راستای اجرای طرح ملی دولت الکترونیک و همچنین تسهیل در روند انجام‌کار، «سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» با هدف تسریع و دقت در امور محوله راه‌اندازی شده‌است. بر این اساس از تاریخ ( ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ ) صدور پروانه اجرای تمامی نمایش‌ها از طریق ثبت‌نام در سامانه یادشده با نشانی sso.farhang.gov.ir انجام می‌شود. متقاضیان با ورود به سایت معرفی‌شده، ضروری است یکی از دو روش «ثبت درخواست حقوقی» برای مراجعان دولتی و سازمانی و «ثبت درخواست حقیقی»برای سایر هنرمندان حوزه نمایش را انتخاب و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

ثبت‌نام کلیه تماشاخانه‌های دولتی شامل سالن‌های تحت پوشش ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی سراسر کشور و اماکن و محیط‌هایی که قابلیت اجرای نمایش دارند با ارائه نامه از بالاترین مقام و با لحاظ شرایط و قوانین مندرج در اساسنامه آن‌ها و شیوه‌نامه‌های مربوطه انجام می‌شود.

مدیران تماشاخانه‌های دولتی با ارسال معرفی نامه مطابق فرم مورد تایید شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش، نسبت به معرفی نماینده خود اقدام نمایند که به این وسیله برای ایشان نام‌ کاربری و رمز ورود اختصاصی تعیین شود.

در همین راستا لازم است موسسات فرهنگی و هنری تک‌منظوره و چند‌منظوره نیز از طریق شناسه ملی، اقدام به ثبت نام در سامانه مذکور نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا