آخرین اخبارشهریفناوری اطلاعات

تصویر سکه‌ای متعلق به موجودات فضایی!

یک سکه منحصر به‌فرد که توسط مردی در ایالات متحده پیدا شده که به دلیل طرح‌های جالب خود سر و صدای زیادی در اینترنت ایجاد کرده است.

به گزارش هفت‌گرد، جردن که اهل میشیگان است، تصویری از این سکه را در شبکه اجتماعی «ردیت» منتشر کرد و در آن سر بیگانه‌ای را نشان داد که بر روی سکه ضرب شده است.

او گفت در حال بررسی آن برای محتوای نقره بالا بوده است. با این حال، سکه نظر او را جلب کرد و تصمیم گرفت این عکس را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کند تا بیشتر در مورد آن بداند.

او به نیوزویک گفت: «چک کردن سکه‌ها یکی از سرگرمی‌های من است که دوست دارم در اوقات فراغت انجام دهم. در یکی از بسته‌ها (رول‌ها)، با یک سکه عجیب و غریب که مجسمه نیم‌تنه یک موجود فرازمینی را نشان می‌داد، مواجه شدم که من را شگفت‌زده کرد. این در تضاد کامل با مجسمه نیم‌تنه جرج واشنگتن روی سکه‌های دیگر بود.»

تصویر سکه‌ای متعلق به موجودات فضایی! | پیدا شدن یک هوبو نیکل با طرحی عجیب

جردن ادامه داد: «با این حال، زمانی که او آن را به یک مغازه خرید و فروش محلی برد، معلوم شد که یک «هوبو نیکل» است. او به من اطمینان داد که بانک مرکزی توسط بیگانگان اداره نمی‌شود و این سکه آنقدرها هم کمیاب نیست. او آن را به عنوان یک هوبو نیکل شناسایی کرد که برای کلکسیونرها حدود ۱۰ تا ۲۰ دلار ارزش دارد.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا