آخرین اخبارمیراث فرهنگی و گردشگری

آغاز جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با آغاز فصل تابستان و ایام تعطیلات و اوقات فراغت تابستانه جشنواره‌ای متنوع را برای علاقمندان به ویژه مخاطبان خاص این فصل در نظر گرفته است.

به گزارش هفت‌گرد، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با آغاز فصل تابستان و ایام تعطیلات و اوقات فراغت تابستانه جشنواره‌ای متنوع را برای علاقمندان به‌ویژه مخاطبان خاص این فصل در نظر گرفته است.توسعه آموزش‌های شهروندی و تفکر خلاق، مهارت آموزی، پرکردن اوقات فراغت شهروندان به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان از مهم‌ترین اهداف این جشنواره می‌باشد.

از ویژگی مهم دیگر این برنامه‌ها اینکه حضور در جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد محدودیت سنی نداشته و شهروندان و گردشگران می‌توانند از برنامه‌های تابستانه اراضی عباس‌آباد در هر سن و مقطعی استفاده کرد.

تماشا و رازگشایی فیلم‌های سینمایی علمی در سینما پلانتاریوم، رصد اعماق کهکشان در کارگاه آشنایی با نجوم از برنامه‌های گنبد مینا، ترانه‌سرایی در کارگاه شعر و ترانه و برگزاری تورهای گردشگری و… از جمله برنامه‌هایی است که معاونت فرهنگی و گردشگری منطقه عباس‌آباد در این ایام در نظر گرفته است.

علاقمندان برای شرکت در برنامه‌های متنوع جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد می‌توانند با شماره‌های اعلام شده بر روی پوستر این جشنواره تماس گرفته و ثبت نام کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا