آخرین اخبارمیراث فرهنگی و گردشگری

شب‌های گردشگری غرب ایران در برج میلاد برگزار می‌شود

معاون گردشگری از برگزاری جشنواره شب‌های گردشگری با محوریت منطقه غرب ایران از دوم تا ششم مردادماه در برج میلاد خبر داد. این جشنواره با مشارکت استان‌های همدان، ایلام، کرمانشاه و لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش هفت‌گرد، به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری، علی‌اصغر شالبافیان در توضیحات بیشتری درباره این جشنواره گفت: در راستای اجرای سیاست توزیع سفر به استان‌های سراسر کشور و اطلاع‌رسانی جاذبه‌های کمتر شناخته شده، جشنواره شب‌های گردشگری منطقه غرب کشور در پایتخت، با همکاری شهرداری‌ها و ادارات کل چهار استان غربی برگزار می‌شود. براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، ‌به ترتیب استان‌های همدان، ایلام، کرمانشاه و لرستان در شب‌های مجزا به اجرای برنامه‌های فرهنگی و معرفی ظرفیت‌های گردشگری خود می‌پردازند.

او افزود: تاکید این برنامه‌ها بر خلاقیت، نوآوری و معرفی جاذبه‌های نوظهور برای آشنایی پایتخت‌نشین‌ها با استان‌های منطقه غرب کشور است.

برپایی غرفه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری، ارائه و فروش صنایع‌دستی، اجرای موسیقی و مراسم‌های آئینی، برپایی سیاه‌چادرهای بومی عشایری، عرضه سوغات و خوراک ایرانی و برپایی شب‌های فرهنگی از جمله برنامه‌هایی است که از دوم تا ششم مردادماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.

معاون گردشگری این رویداد را همچنین فرصتی برای برقراری ارتباط بین بخش خصوصی و فعالان گردشگری استان‌های غربی با همتایان خود در تهران دانست.

نمایشگاه و جشنواره گردشگری منطقه غرب کشور همزمان با نمایشگاه صنایع دستی و خوراک ایرانی از دوم تا ششم مردادماه هر شب از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در محل برج میلاد برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا