آخرین اخبارموسیقی

ارکستر سمفونیک تهران با رهبری حامدگارسچی

ارکستر سمونیک تهران جمعه ۳۱ تیرماه در تالار وحدت به رهبری حامد گارسچی به اجرای قطعاتی برای علاقمندان به موسیقی کلاسیک پرداخت.

به گزارش هفت‌گرد، مهرداد غلامی سولیست فلوت این اجرای ارکستر سمفونیک بود. در این اجرا قطعات اورتور جیبسی بارون با آهنگسازی یوهان اشتراوس، قطعه برای فلوت و ارکستر با آهنگسازی حسین ناصحی و سمفونی شماره ٨ آنتونین دورژاک در سل ماژور، اپوس ٨٨، نواخته شد.

اورتور «جیبسی بارون» با آهنگ‌سازی یوهان اشتراوس، قطعه برای فلوت و ارکستر با آهنگ‌سازی حسین ناصحی و سمفونی شماره هشت آنتونن دورژاک در سل ماژور، اپوس ٨٨، ۳ قطعه‌ای است که توسط ارکستر سمفونیک نواخته شد.

«حامد گارسچی» متولد تهران و دانش‌آموخته رهبری ارکستر در دانشگاه موسیقی شهر کلن آلمان، تحصیلاتش را زیر نظر اساتیدی همچون میشائیل لوییک، نیکلاس پاسکه، آلکساندر رومپف، فیلیپ آنتره مان و کورت مازور ادامه داد. وی در دوران تحصیل با ارکسترهای متعددی در آلمان، مجارستان و بلغارستان همکاری کرده است.

نامزدی دریافت جایزه مسابقه رهبری ارکستر آلمان در سال ۲۰۱۷ و کسب مقام پنجم در مسابقه رهبری ارکستر آنتال دوراتی در کشور مجارستان، رهبری ارکستر جوانان وتسالار، رهبری ارکستر در فستیوال‌های Music festival Klassike Dage Danmark و Acht Brücken Musik Festival Köln(contemporary) دیگر سوابق گارسچی هستند. وی همچنین در اپراهایی از جمله راینگلد، خفاش، کارمن، فلوت سحر آمیز و اپرای شهر کوبورگ در ایالت بایرن به عنوان اکومپانیمان و رهبر همکاری کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا