آخرین اخبارکتاب

معرفی هیات مدیره‌ جدید انجمن نویسندگان

اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، هیات مدیره‌ و بازرسان دوره‌ جدید انجمن را برگزیدند.

به گزارش هفت‌گرد در بیست و پنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مهدی حجوانی، سولماز خواجه‌وند، عباس جهانگیریان، مرجان فولادوند، افسون امینی، سیدعلی کاشفی‌خوانساری و محمدرضا مرزوقی به‌‌عنوان اعضای اصلی و معصومه انصاریان، شهلا انتظاریان و زهره مسکنی به‌‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره‌ برای دو سال انتخاب شدند.

با رأی اکثریت شرکت‌کنندگان در  مجمع عمومی، جعفر توزنده‌جانی، حمیدرضا شاه‌آبادی و مناف یحیی‌پور به‌مدت یک سال بازرس اصلی و پروین پناهی و شیدا رنجبر بازرس علی‌البدل انجمن شدند.

 در بیست‌وپنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان که  به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد، شرکت‌کنندگان ضمن بررسی گزارش فعالیت یک‌ ساله‌ انجمن، تراز مالی سال ۱۴۰۰ را تصویب کردند.

 سپس سولماز خواجه‌وند، خزانه‌دار انجمن ضمن ارائه‌ گزارشی از وضعیت و مشکلات مالی انجمن، بودجه‌ پیشنهادی هیات مدیره‌ برای سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد و حاضران به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداخت و پیشنهادهایی برای کاهش مشکلات مالی انجمن ارائه کردند و در نهایت بودجه‌ پیشنهادی به تصویب رسید.

جمعی از اعضای حاضر به‌منظور کمک به کاهش مشکلات مالی انجمن، پیشنهاد افزایش مبلغ حق عضویت را ارائه دادند که مبلغ حق عضویت سالانه‌ انجمن ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد.

 محمود برآبادی نایب‌رئیس هیات مدیره‌ انجمن، با کمک مجید راستی (نایب رئیس)، محمد قصاع و لیلا دارابی (ناظران مجمع عمومی) و فرزانه رحمانی (منشی مجمع عمومی)، این مجمع عمومی را اداره کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا