آخرین اخبارتئاتر

فراخوان دومین جشنواره‌ تئاتر عروسکی خلاق کاشان تمدید شد

فراخوان دومین جشنواره‌ تئاتر عروسکی خلاق کاشان، تمدید شد. این رویداد هنری، هفتم تا سیزدهم آبان ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و متقاضیان تا پانزدهم شهریور برای ارسال آثار، وقت دارند.

به گزارش هفت‌گرد از ایران تئاتر، جشنواره‌ تئاتر عروسکی خلاق کاشان، به دبیری فرشید قلی‌پور و ریاست اکبر رضوانیان، با محوریت تئاتر عروسکی خلاق و در دومین سال برگزاری‌اش، پذیرای علاقه‌مندان به تئاتر عروسکی از سراسر کشور است.

در فراخوان این دوره‌ جشنواره بر لزوم خلاق بودن آثار، چه به لحاظ طرح و ایده و چه به لحاظ ساختار و اجرا، تأکید شده است.

همچنین با توجه به موقعیت اقلیمی شهر کاشان و کویری بودن آن، بخش ویژه‌ای هم با موضوع آب و کویر در خود دارد.

بنا بر اعلام فراخوان، گروه‌های متقاضی می‌بایست آثار خود را که نباید کمتر از 30 دقیقه و بیشتر از 60 دقیقه باشد، با فرمت mp4 در قالب سه نسخه dvd به جشنواره ارسال و فرم ثبت‌نام را به دبیرخانه‌ جشنواره ای‌میل کنند.

آخرین‌مهلت ارسال آثار پانزدهم شهریور است و در دهم مهر نیز نتایج بازبینی اعلام خواهد شد.

دومین جشنواره‌ تئاتر عروسکی خلاق کاشان، به‌صورت مستقل و توسط بخش خصوصی و همراهی چند شرکت و اداره دولتی و حمایت انجمن صنفی نمایشگران عروسکی، از هفتم تا سیزدهم آبان در شهر کاشان برگزار خواهد شد.

این جشنواره، در بخش‌های ایده و نوآوری در اجرا، کارگردانی، نمایشگر عروسکی (صداپیشه یا بازی‌دهنده‌ عروسک) و نیز خلاقیت در ساخت عروسک، یک برگزیده و یک تقدیر خواهد داشت. همچنین به یک اثر برتر در هر بخش نیز جایزه اهدا خواهد شد.

نشانی دبیرخانه: کاشان، میدان کمال‌الملک، خیابان ملاحبیب‌اله شریف، کوچه‌ی پامنار، گذر آب‌انبارِ خان، مجموعه‌ خونه‌نُقلی، کاشی ۲۰

کد پستی: ۸۷۱۳۹۴۷۳۱۳

تلفن دبیرخانه: ۰۹۰۵۷۳۰۳۳۸۸

پست الکترونیک:

kashanpuppetfestival@gmail.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا