آخرین اخبارهنرهای تجسمی

جشنواره تجسمی جوانان ایران داوران و استادان سه بخش دیگر را شناخت

بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران داوران و استادان خود را در سه رشته نقاشی، طراحی و سفال و سرامیک شناخت.

به گزارش هنرآنلاین، پس از معرفی داوران و اساتید رشته‌های کاریکاتور، خوشنویسی و نگارگری، داوران و استادان سه رشته نقاشی، طراحی و سفال و سرامیک جشنواره بیست و نهم نیز معرفی شدند.

در رشته نقاشی، جمشید حقیقت‌شناس به عنوان داور و استاد کارگاه و واحد خاکدان به‌عنوان استاد مهمان حضور خواهند داشت. در رشته سفال و سرامیک، هیربد همت‌آزاد به عنوان استاد کارگاه و داور و صادق باقری نیز به عنوان داور، هنرجویان جوان را همراهی خواهند کرد. همچنین در رشته طراحی، بهرام کلهرنیا به عنوان استاد کارگاه و داور و جمال عرب‌زاده به عنوان داور فعالیت خواهند داشت.

بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، در ۱۱ رشته ارتباط تصویری (پوستر)، خوشنویسی (نستعلیق)، سفال و سرامیک، عکاسی، کاریکاتور (کارتون)، مجسمه‌سازی، طراحی، نقاشی، نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) و هنرهای جدید (ویدئوآرت، چیدمان، هنر محیطی) از شهریور تا آذر امسال در تهران برگزار می‌شود.

محمدمهدی رحیمیان، دبیری این دوره از جشنواره را بر عهده دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا