آخرین اخبارشهری

کنفرانس عمران، معماری، هنر طراحی شهری برگزار می‌شود

فراخوان ارسال مقالات به پنجمین کنفرانس بین‌المللی و ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری منتشر شد.

به گزارش هفت‌گرد، پنجمین کنفرانس بین‌المللی و ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری به‌عنوان یکی از معتبرترین گردهمایی شناخته شده سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی حوزه عمران، معماری، هنر، شهرسازی و محیط زیست خاورمیانه در ایران از تاریخ ۵ الی ۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ با شرکت بیش از ۲۵۰۰ نفراز فعالین این عرصه شامل دانشگاهیان، صاحب‌نظران، سیاستگزاران و مدیران، دانشجویان، سازمان‌های ذی‌ربط، علاقه‌مندان، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان از کشورهای مختلف جهان با همکاری دانشگاه ساپینزا رم، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه شهرکرد، دانشگاه هنر اسلامی، دانشگاه کوثر و سایر دانشگاه‌های ایران، ترکیه، تایلند و ایتالیا در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌گردد.

‌این رویداد به صورت سالیانه و منظم و با استانداردهای پژوهشی و علمی و مجوز های مربوطه و با همکاری، حمایت و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی معتبر کشور در دانشگاه‌های ایران و جهان از جمله دانشگاه دولتی استانبول، دانشگاه کاسم باندیت بانکوک و دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردیده و با توجه به اعتبار و پشتوانه علمی خود همه ساله در مجامع، سایت‌های تخصصی مربوطه و نهادهای معتبر داخلی و خارجی نمایه گردیده و مقالات و دستاوردهای علمی آن ثبت گردیده است.

برگزاری این کنفرانس همه ساله با شعار«طراحی پایدار شهری راهی به سوی توسعه پایدار آینده» فرصتی برای گردهمایی صاحب نظران، متخصصان و اندیشمندان درحوزه معماری، سازه و توسعه شهری بوده است.

محورهای اصلی کنفرانس عبارتند از: مهندسی عمران و توسعه پایدار، سازه، زلزله و بهسازی لرزه‌ ای، مهندسی معماری و توسعه پایدار، هنر و توسعه پایدار، برنامه‌ریزی، مدیریت و طراحی شهری، مهندسی ترافیک، حمل‌و‌نقل و زیرساخت‌های شهری، مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهر، مهندسی شهرسازی و توسعه شهری پایدار، منظر شهری پایدار و توسعه، فرهنگ، جامعه‌شناسی و روانشناسی شهری، مرمت بافت‌ها و آثار تاریخی، مدیریت ریسک و بحران راه‌کارهای ایجاد مدیریت جامع بحران، مدیریت جهانگردی و توسعه پایدار شهری و مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی در پروژه.

با توجه به اعلام دبیرخانه کنفرانس ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایه دستاوردهای نوین پژوهشی و اجرایی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌ اندرکاران در زمینه عمران، معماری، هنر، توسعه شهری و محیط زیست کشور و جهان مهمترین هدف برگزاری این کنفرانس با حضور اساتید بین المللی به خصوص از کشور ترکیه و ایتالیا می باشد. شایان ذکر است طبق قوانین جدید وزارت علوم تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های دانشگاهی و دارای مجوز آن وزارت خانه دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.

در حال حاضر علاقه‌مندان فرصت دارند تا مقالات خود را از طریق مراجعه به پورتال کنفرانس به آدرس www.6iccacs.ir ارسال نمایند.

نمایشگاه تخصصی جانبی، مسابقه عکاسی، تورهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و سخنرانی‌های کلیدی و نشست‌های علمی در راستای این کنفرانس همانند دوره های قبلی برگزار خواهند شد. نمایشگاه تخصصی جانبی کنگره فرصتی برای معرفی شرکت‌ها و کسب و کارهای مرتبط، معرفی محصولات و خدمات در این عرصه خواهد بود.

همچنین از امتیازات اصلی این کنفرانس جهت پژوهشگران گرامی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– نمایه‌سازی و انتشار کلیه مقالات در کتاب و لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس، سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی، SID و سایر نهاد های بین‌المللی معتبر.

– برگزاری منظم کنفرانس در دانشگاه‌های ایران و جهان از جمله دانشگاه های دولتی استانبول، کاسم باندیت بانکوک و هنر اسلامی تبریز در سطح بین‌المللی.

– امکان داوری زود هنگام مقالات در صورت درخواست.

– تدوین و تکثیر کتاب مجموعه چکیده مقالات کنفرانس در دو جلد فارسی و انگلیسی با تیراژ بالا.

– همکاری دانشگاه‌های ایران، ترکیه، تایلند و ایتالیا در دوره‌های مختلف.

– نمایه‌سازی و انتشار کلیه مقالات دوره‌های قبلی برگزار شده به طور کامل در پایگاه‌های معتبر.

– چاپ رایگان تمامی مقالات برگزیده کنفرانس بدون نیاز به داوری مجدد در ژورنال ها و مجلات معتبر ISI و ISC پشتیبان کنفرانس.

– اهداء گواهینامه‌های بین‌المللی کنفرانس به زبان فارسی و انگلیسی.

– امکان شرکت و ثبت‌نام در کنفرانس به دو حالت حضوری یا غیر حضوری.

– ارائه لوح تقدیر و جوایز نفیس به مقالات برتر.

– ارائه گواهینامه‌های اختصاصی دارای هولگرام امنیتی کنفرانس و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی جهت استعلام و پیگیری آنلاین همراه با ضریب امنیت بسیار بالا و عدم امکان جعل و یا کپی.

علاقه‌مندان جهت ارسال مقالات، شرکت در کنفرانس و حضور در نمایشگاه تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد بین‌المللی می‌توانند به پورتال کنگره به آدرس www.6iccacs.irمراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.

تاریخ های مهم

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱

اعلام نتایج داوری مقالات: ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۱

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۱

زمان برگزاری کنفرانس: ۵ الی ۶ بهمن ۱۴۰۱

دبیرخانه:

تبریز، خیابان امام خمینی، خیابان شهید رضانژاد، جنب اورژانس تبریز، ساختمان مهندسان

تلفن: ۳۳۳۷۹۹۲۹-۰۴۱ (شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر)

ایمیل: info@6iccacs.ir

سایت مرتبط: www.6iccacs.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا