آخرین اخبارشهری

نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی نهایی می‌شود

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: اصلاح مصوبه نحوه اخذ مطالبات شهرسازی شهرداری تهران در صحن علنی فردا مورد بررسی قرار میگیرد.

هفت‌گرد – علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای شهر تهران در تشریح دستور کار یکصد و سومین صحن شورا گفت: فردا یکشنبه ۱۵ آبانماه ۱۴۰۱ صحن علنی با ۱۷ دستور جلسه آغاز به کار خواهد کرد که دستور نخست به ادامه بررسی لایحه اصلاح مصوبه نحوه اخذ مطالبات شهرسازی شهرداری تهران اختصاص دارد که بخشی از آن در جلسه پیشین شورا مورد بحث اعضا قرار گرفت و تصمیم نهایی در این موضوع اتخاذ خواهد شد.

وی ادامه بررسی طرح اصلاحیه مصوبه ساماندهی فرآیند حمایت از ناشران، موزه‌ها و کتابفروشان را بعنوان دستور دوم صحن برشمرد و گفت: در این راستا مقرر شده تا دو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی – شهرسازی و معماری در این خصوص گزارش مشترک را در صحن قرائت کنند.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به تصمیمات اخیر اتخاذ شده در جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر اظهار کرد: مقرر شده تا در جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران پانزدهمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران مورد بررسی اعضا قرار گرفته و موارد آن به تصویب صحن برسد.

نادعلی در تشریح دستور جلسه چهارم تا شانزدهم شورا نیز اظهار کرد: با توجه به ضرورت تعیین تکلیف باغات شهر تهران در این جلسه ۱۴ دستور به موضوع باغات تعلق یافته است که طبق برنامه مدون صحن مقرر شده تا ۲۳ پرونده پلاک ثبتی مورد بررسی قرار گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا