آخرین اخبارهنرهای تجسمی

رونمایی از پوستر «تا صد سالگی باستانی پاریزی»

در تداوم سلسله برنامه‌های «آینه‌دار دوران: نکوداشت استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی» از پوستر «تا صد سالگی باستانی پاریزی» رونمایی شد.

به گزارش هفتگرد، «آینه‌دار دوران» در سال‌های گذشته دو دوره برگزار شد و امسال همزمان با زادروز استاد محمدابراهیم باستانی پاریزی فقط به رونمایی از پوستر برنامه‌های «تا صد سالگی باستانی پاریزی» و اعلام برنامه‌های خود تا یکصد سالگی این استاد شناخته شده زبان و ادبیات فارسی پرداخت.

«از پاریز تا پاریس» و «از باستانی پاریزی تا خواجوی کرمانی» عنوان برنامه‌های آینه‌دار دوران ( نکوداشت استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی) در سال‌های گذشته بود.

در این جلسه حمید باستانی پاریزی، فرزند استاد باستانی پاریزی بر توجه به جایگاه و شخصیت دانشگاهی استاد باستانی پاریزی در کنار شخصیت‌ فرهنگی او در برنامه‌های ویژه نکوداشت او و ویژه برنامه یکصد سالگی استاد تاکید کرد.

همچنین با همراهی باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران نمایشگاهی دائم از آثار اهدایی آینه‌دار دوران با موضوع استاد باستانی پاریزی در محل باغ نگارستان راه‌اندازی شود.

همچنین در این جلسه نماهنگ «بی انتهاتر از عشق» به یاد استاد باستانی پاریزی با ترانه‌سرایی مرحوم افشین یداللهی و خوانندگی شهرام ناظری به خانواده باستانی پاریزی‌ اهداء شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا