آخرین اخبارسینمافرهنگی

سرانجام یک قتل سینمایی

در تاریخ ۲۱ اکتبر سال گذشته میلادی «هالینا هاچینز» فیلمبردار ۴۲ ساله سر صحنه ساخت فیلم سینمایی «زنگار» با شلیک گلوله از سوی «الک بالدوین» بازیگر اصلی فیلم به شدت مجروح شد،گرچه «بالدوین» بعدها اعلام کرد که او اصلا ماشه را نکشیده است. «الک بالدوین» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی به دلیل تیراندازی مرگبار در صحنه فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنگار» با اتهام قتل غیرعمد مواجه است.

به گزارش هفت گرد و به نقل از گاردین، علاوه بر «الک بالدوین» که به غیر از بازیگری یکی از تهیه‌کنندگان فیلم «زنگار» بود، «هانا گوتیرز رید» مسئول ناظر سلاح‌ها در این فیلم سینمایی نیز قرار است به قتل غیرعمد متهم شود.

در جریان این حادثه «هاچینز» از طریق هلی‌کوپتر به بیمارستان منتقل شد اما در نهایت درگذشت و «جوئل سوزا» کارگردان فیلم نیز از ناحیه شانه مصدوم شد.

«بالدوین» که با شکایت خانواده «هاچینز» رو به روشده است، تاکید کرده که مقصر مرگ این فیلمبردار جوان در اکتبر ۲۰۲۱ نیست، علیرغم این که او با شلیک اسلحه‌ای که در دست داشت، «هاچینز» را به کام مرگ فرستاد و کارگردان فیلم «جوئل سوزا» را هم زخمی کرد.

«لوک نیکاس» وکیل «بالدوین نیز گفت که موکلش در روز کشته شدن هاچینز دلیلی برای این باور نداشت که گلوله واقعی در اسلحه وجود داشته و اتهامات علیه این بازیگر را به عنوان یک بی‌عدالتی وحشتناک محکوم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا