آخرین اخبارفرهنگیهنرهای تجسمی

هنرمندان حاضر در رویداد هنری سروقامتان

هنرمندان حاضر در رویداد هنری سروقامتان تهران معرفی شدند.

به گزارش هفت گرد و به نقل از دبیرخانه این رویداد، ۲۲ طراح و نقاش، طراحی دیوارنگاره‌های سروقامتان تهران را بر عهده دارند.

بر اساس اعلام دبیرخانه سروقامتان، احمد آقا قلی‌زاده، ساره ارباب‌معروف، مرتضی اسدی، محمد خزایی، احمد خلیلی فرد، محمدرضا دوست‌محمدی، حسن روح‌الامین، محمد روح‌الامین، پوریا سرابی، سید حمید شریفی، محمدصابر شیخ‌رضایی، علی شیرینی، غلامعلی طاهری، سید مهدی فدوی، دانیال فرخ، عبدالحمید قدیریان، مصطفی گودرزی، ایمان ماندگاری، حامد مغروری، مسعود نجابتی، لیلا نیرومند و علی وزیریان در فهرست هنرمندان سروقامتان حضور دارند.

این ۲۲ هنرمند با حضور در این رویداد که با هدف پاسداشت مقام شهدا و زنده نگاه‌ داشتن یاد و نام اسطوره‌های ایران اسلامی ساماندهی شده، هر کدام از مناطق پایتخت را با ابردیواری به نام شهدای منطقه مزین می‌کنند.

طرح‌های این هنرمندان پس از انتخاب دیوارها و جانمایی نام شهدای هر منطقه توسط گروه‌های اجرایی نقاشی دیواری بر روی دیوارهای منتخب پیاده‌سازی و بعد از امضای هنرمند صاحب اثر به عنوان اثر هنری به خانواده شهدا و مردم شریف همان منطقه تقدیم می‌شود.

ویژه برنامه سروقامتان تهران توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری نام به عنوان دبیرخانه هنری و اجرایی این رویداد میدانی در مناطق ۲۲گانه تهران اجرا می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا