آخرین اخبارشهری

ریاست شورای راهبردی کمیته گردشگری شهرداران کلانشهرها برای شرکت نوسازی عباس‌آباد

سید محمد حسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد، رئیس شورای راهبردی کمیته گردشگری کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ احسان متولیان، دبیرکل مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران طی حکمی، سید محمد حسین حجازی را به عنوان رئیس شورای راهبردی کمیته گردشگری کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«با استناد به مصوبه اولین نشست شورای راهبردی کمیته گردشگری کمیسیون اجتماعی و فرهنگی و نظر به مراتب تعهد و تخصص و سوابق ارزشمندتان به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «رئیس  شورای راهبردی کمیته گردشگری کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران» منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از پروردگار یکتا زمینه تحقق شعار «الگوی کلانشهر جهان اسلام» را با تشکیل جلسات منظم با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند اعضاء این شورا و ظرفیت‌های علمی و نیز ایجاد تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های ذیربط فراهم سازید.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و آبادانی کشور و تامین آسایش و آرامش شهروندان عزیز خواستارم.»

منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با مدیریت سید محمدحسین حجازی عضویت سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) نیز دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا